Белый письменный стол для ноутбука 140 см с выдвижными ящиками

4 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: 60214159
- +380 (44) 578-04-04

Ви можете зібрати всі кабелі та подовжувачі на полиці під стільницею. У вас буде зручний доступ до них, а робоче місце виглядатиме охайно.Завдяки покриттю на задній панелі можна встановити навіть у центрі кімнати.Шафу можна встановити праворуч або ліворуч залежно від наявного простору та ваших потреб.
Стільниця:ДСП та ДВП і паперовий наповнювач у формі стільників (100% переробленого паперу), Акрилова фарба, Паперова плівка, Окантовка з пластику
Бокова частина рами/ Дверцята/ Фронтальна панель шухляди:ДСП, Акрилова фарба, Паперова плівка, Окантовка з пластику
Бокова панель:ДСП та ДВП і паперовий наповнювач у формі стільників (100% переробленого паперу), Акрилова фарба, Окантовка з пластику
Задня панель/ Нижня панель/ Знімна полиця:ДСП, Паперова плівка, Окантовка з пластику
Цоколь/ Задня стінка шухляди/ Бокова панель шухляди:ДСП, Паперова плівка
Дно шухляди:ДВП, Акрилова фарба
| Основные | |
|---|---|
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1400 мм |
| Глубина | 650 мм |
| Высота | 730 мм |
| Вес | 40 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество дверок | 1 |
- Цена: 4 199 ₴








