Стол письменный белый с выдвижными ящиками 150 см

4 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: 39932699
- +380 (44) 578-04-04
Отвори для ніжок полегшують складання.З авдяки стопорам шухляди неможливо витягнути занадто далеко. Завдяки покриттю на задній панелі можна встановити навіть у центрі кімнати. Регульовані ніжки забезпечують стійкість стола навіть на нерівній підлозі.Шурупи для фіксації ніжок столу до стільниці додаються. Пластикові насадки для утримування стільниці додаються.
Стільниця
Верхня частина:ДВП, Акрилова фарба
Каркас:ДСП, Окантовка з пластику
Наповнювач:Наповнювач у формі стільників з паперу (70% перероблений)
Нижня частина:ДВП
Тумба із шухлядами
Основні частини/ Фронтальна панель:ДСП, Акрилова фарба, Паперова плівка, Окантовка з пластику
Нижня панель:ДСП, Паперова плівка, Окантовка з пластику
Бокова панель шухляди/ Задня стінка шухляди:ДСП, Паперова плівка
Дно шухляди:ДВП, Акрилова фарба
Ніжка
Основні частини:Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Ніжка:Поліпропілен
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1500 мм |
| Глубина | 750 мм |
| Высота | 740 мм |
| Вес | 40 кг |
- Цена: 4 199 ₴



