Большой письменный коричневый стол с выдвижными ящиками (140 см)

3 499 ₴
- Нет в наличии
- Код: 60244745
- +380 (44) 578-04-04
Завдяки отвору на задньому боці кабелі та розетки будуть непомітними, але водночас знаходитимуться поруч.Ніжки можна встановити праворуч або ліворуч залежно від наявного простору та ваших потреб.Завдяки стопорам шухляди неможливо витягнути занадто далеко.За цим письмовим столом із довгою стільницею можуть зручно влаштуватись двоє осіб.Завдяки покриттю на задній панелі можна встановити навіть у центрі кімнати.
Стільниця/ Бокова панель/ Нижня панель:ДСП, ДВП, ДСП та ДВП і паперовий наповнювач у формі стільників (100% переробленого паперу), Акрилова фарба, Окантовка з пластику
Ніжка-підпірка:ДВП, Акрилова фарба, Окантовка з пластику
Організатор кабелів/ Рейка задньої частини/ Полиця/ Фронтальна панель:ДСП, Паперова плівка, Окантовка з пластику
Бокова панель шухляди/ Задня стінка шухляди:Паперова плівка
Дно шухляди:ДВП, Акрилова фарба
Ніжка:Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1420 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 750 мм |
| Вес | 27 кг |
- Цена: 3 499 ₴





