Столик подставка для ноутбука из стали и стекла закаленного

999 ₴
- Нет в наличии
- Код: 00250249
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підставка для ноутбука, чорно-коричневий, скло, 35x65 см
Ширина: 35 см Глибина: 55 см Висота: 65 см Макс.навантаження: 15 кгВиготовлено із загартованого скла та металу — міцних матеріалів, що створюють відчуття легкості.Використовуйте обережно! Пошкодження країв або подряпини на поверхні можуть спричинити раптове розтріскування або розлом скла. Уникайте ударів бічних поверхонь — саме там скло найбільш вразливе.
Основні частини:Сталь, Епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Верхня панель:Загартоване скло
Протирати вологою тканиною.Задля найкращої якості, перезатягніть шурупи за потреби.
Упаковка
Ширина: 37 смВисота: 10 смДовжина: 58 смВага: 5.13 кгУпаковка (и): 1
| Основные | |
|---|---|
| Тип стола | прямой |
| Назначение | Для ноутбука |
| Состояние | Новое |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Высота стола | 650 мм |
| Ширина стола | 350 мм |
| Глубина стола | 550 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | стекло прозрачное |
| Опоры | металл |
- Цена: 999 ₴



