Кровать односпальная с основой - ламели 90x200см дикий дуб

4 990 ₴
- В наличии
- Код: 3620937
+380 (95) 203-11-00
Менеджер
- +380 (44) 578-04-04
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ламінат, колір: дикий дуб, що виглядає як натуральна структура деревини. З основою, без матраца. 90х200 см

| Матеріал |
Меламін , Плита ДСП |
| Колір | Дуб |
| Розмір в зібраному стані | ширина: 100 см, довжина: 207 см, висота: 101 см |
| висота від підлоги до ліжка | 15 |
| Інструкція по збірці | Самостійна збірка |
| Розмір в розібраному стані | ширина: 102 см, довжина: 205 см, висота: 27 см |
| Цікаво знати | Без матраца, Підходить для бокс-матраців, пружинних та безпружинних матраців, З ламелями |
| вага | 53 кг |
| Кількість упаковок | 3 |
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Размеры рекомендуемого матраса | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
- Цена: 4 990 ₴



